Santral Seslendirme
 • Anons 1
 • Anons 2
 • Anons 3
 • Anons 4
 • Anons 5
 • Anons 6
 • Müzik 1
 • Müzik 2
 • Müzik 3
 • Müzik 4
 • Müzik 5
 • Müzik 6

Santral Seslendirme Metinleri

Santral Anons Metin örnekleri

Metin 1

Star Seslendirme’ye hoşgeldiniz.
Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.


Metin 2

Merhaba, Star Seslendirme çağrı merkezine hoşgeldiniz.
Dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız, bilmiyorsanız;
Satış için 1’i,
Muhasebe için 2’yi,
İnsan kaynakları için 3’ü tuşlayınız.
Operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.


Metin 3

Star Seslendirme müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz.
Please press 9 for English.
Görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.
Aradığınız kişinin dahili numarasınız biliyorsanız lütfen tuşlayınız.
İnsan kaynakları departmanı için 1’i,
Satış için 2’yi,
Teknik servis için 3’ü
Muhasebe ve finans için 4’ü tuşlayınız.
Operatör için lütfen 0’ı tuşlayınız veya bekleyiniz.

Santral Seslendirme Metinleri

Telefon santrali kullanan bütün firmaların başlangıç hedefi arayan müşterilerine hizmet verirken işleri kolaylaştırmak ve hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmek. Bunun için santral anonsları kullanılıyor. Tabii santral anons yapılabilmesi için de santral seslendirme metinleri gerekiyor.

Günümüzde neredeyse bütün kurumlar profesyonel santral anons seslendirme yaptırırken, santral anons metinleri konusunda da yardıma ihtiyaç duyuyor. İşte bu yazımızda santral seslendirme metni konusunda detaylı bilgiler bulabileceksiniz.

Santral Karşılama Metinleri kolay anlaşılır olmalı

Santral karşılama metinleri arayanları sıkmadan ulaşmak istedikleri birime hızlıca bağlanmalarını sağlayacak şekilde hazırlanmalıdır. Çoğu zaman telesekreter konuşma metni olarak anılan santral karşılama anons metinleri, karışık ifadeler içermemeli ve kolay anlaşılır olmalıdır.

Santral Metinleri kısa olmalı

Santral sisteminizde kullanacağınız santral metinleri kısa olmalı. Çünkü müşterilerinizi telefon hattında fazladan bekleteceğiniz her saniye onlarla aranızdaki iletişimi zayıflatacaktır. Bu sebepten santral metinleri olabildiğince kısa yazılmalı ve seslendirilmeli.

Uygun Fiyat

Santral Seslendirme Metinlerini birlikte hazırlayabiliriz

Star Seslendirme, santral seslendirme metinleri konusunda da size yardımcı olmak için hazır. Şirketiniz için en uygun santral metnini birlikte belirlemek isterseniz bize ulaşmanız yeterli. Müşterilerinizin zorlanmadan aradıkları departmana bağlanabileceği ve etkili duyurular yapabileceğiniz profesyonel santral anonslarının yolu, kısa ve net halde yazılmış santral seslendirme metinlerinden geçiyor. Yukarıda örneklerini verdiğimiz metinleri kendi şirketinize uyarlayabilir ve ortaya müşterilerinizi sıkmayan kolay anlaşılır metinler çıkarabilirsiniz. Eğer desteğe ihtiyaç duyarsanız da bize bir mail atmanız yeterli. Metin yazarı ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacak ve santral anons metinleri konusunda size destek vereceklerdir.