Santral Seslendirme
 • Anons 1
 • Anons 2
 • Anons 3
 • Anons 4
 • Anons 5
 • Anons 6
 • Müzik 1
 • Müzik 2
 • Müzik 3
 • Müzik 4
 • Müzik 5
 • Müzik 6

Santral Seslendirme

Santral Seslendirme konusunda uzman bir çözüm ortağı arıyorsanız, ajansımız size yardımcı olabilir. Kurumsal santral seslendirme ve anons için tecrübeli seslendirme sanatçılarımız ve ekibimizle hemen irtibat kurun.

Tecrübeli bir seslendirme sanatçısı tarafından seslendirilen santral anonsu diğerlerinden kolayca ayırt edilebilir. Evet, farkınızı ortaya koymak bu kadar kolay. starseslendirme.com ekibi olarak biz, firmanız için kaliteli santral sesleri hazırlayabiliriz.

Santral Seslendirme

Her gün belki yüzlerce yeni müşteri adayı şirketinizi telefonla arıyor. Firmanız hakkında iyi bir izlenim edinmesine yardımcı olacak özenle hazırlanmış santral seslendirmesi ile rekabette öne geçmeniz mümkün olabilir.

Santral Seslendirme neden önemli?

Müşteri olarak bir firmayı aradığınızda çoğu zaman bir kaç tuşlamayla müşteri temsilcisine bağlanıp işleri hemen halletmeyi istersiniz. Peki telefon santralinde yönlendirmeler yapan, anonslar yayınlayan ve müşteri ilişkileri birimiyle aranızda bağlantı oluşturan sistemi hiç merak ettiniz mi?

Bu sistem bir telefon santrali ve santral ses kaydı modülünden oluşuyor (Daha gelişmiş sistemlere ivr deniyor. Buradan ivr seslendirme ile ilgili bilgi alabilirsiniz). Telefon santralinde ses kayıt veya robot modülü varsa sisteme santral seslendirme ilave edilebiliyor. Bu sayede firmayı arayan müşterilere anons dinletilebiliyor. Tabii ki dinlettiğiniz seslendirmenin kalitesi müşterinize şirketinizin kurumsallık düzeyi ve kalitesi hakkında önemli ipuçları veriyor.

Kısacık anonslar veya kapsamlı seslendirmeler, hangisi olursa olsun en iyisi olsun. Çünkü müşterilerinizde iyi not almanıza yardımcı olacak önemli bir detay telefondaki santral seslendirme.

Santral Sesleri kaliteli olmalı

Firmanız arandığında müşterilerinizi mümkün olan en iyi şekilde karşılamalısınız. Profesyonel santral sesleri size bu konuda yardımcı olabilir. Ajansımız size santral seslendirme alanında uzmanlaşmış seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilmiş santral anonsları sunar. Bir müşteri şirketinizi telefonla aradığında kurumsal kalitenizi yansıtacak kaliteli bir santral sesi ile karşılaştığında firmanız hakkında olumlu bir izlenim edinecektir.

Uygun Fiyat

Santral Seslendirme maliyetleri

Aslında santral seslendirme öyle çok yüksek bütçeler ayırmanızı gerektirmiyor. Ajansımız profesyonel santral seslendirme hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak ilkesiyle hareket etmektedir. Yani biz ucuz sayılabilecek fiyatlarla kaliteli santral seslendirme hizmeti sunmayı amaçlamış bir seslendirme ajansıyız. Santral seslendirme fiyat listemize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Santral Anons kısa olmalı

Bazen müşterilerimiz bizden santral karşılama için çok uzun metinlerin seslendirilmesini isteyebiliyor. Çok fazla menü söz konusu olsa bile bu menüleri bölümlere ayırmak çok daha iyi olacaktır. Çünkü kısa tuşlamalar yapılarak ulaşılan alt menüler, karşılamada bütün departmanları saymaktan daha iyi bir sonuç veriyor. Örnek olarak hazırladığımız santral metinleri size yardımcı olabilir.

Kadın veya Erkek Santral Sesleri

Santral Anonsstarseslendirme.com bünyesinde bulunan seslendirme sanatçıları arasından seçim yapabilirsiniz. Santral anons için bazı kuruluşlara kadın seslendirme sanatçıları daha uygun olsa da, bazen de erkek sesler gerekmektedir. Ajansımıza bağlı sanatçılar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yukarıdaki bölümünden örnek santral seslerini dinleyebilirsiniz.

Bütün santral sistemlerine uyumlu karşılama anonsları

Ajansımız yıllardır edindiği tecrübeyi siz müşterileriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Önceliğimiz olan kaliteli hizmet anlayışı sayesinde başarıya ulaştığımızın farkındayız. Bu nedenle seslendirme hizmetindeki kalite çizgimizi hep daha yukarıya çekiyoruz.

Telefon santraliniz hangi marka ve model olursa olsun, ona uyumlu ses formatı ile çalışabiliyoruz. Başlıca santral markaları olan Telesis, Karel, Siemens, Avaya, LG Ericsson, Alcatel, 3CX, Multitek’in de dahil olduğu bütün santral sistemlerinin desteklediği formatlarda sesler üretiyoruz.

Hemen bir anons seslendirme siparişi verin

starseslendirme.com kalitesiyle tanışmak için hemen bir santral anons seslendirme siparişi verin ve seslendirme çalışmasını hızlıca teslim edelim. Size yardımcı olmak ve santralinize profesyonel anonslar hazırlamaktan mutluluk duyacağız. Sitemizin iletişim bölümünde bize ulaşabileceğiniz bütün bilgileri bulabilirsiniz.

Birbirinden değerli seslendirme sanatçıları ile çalışıyor ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yukarılara taşıyoruz. Bütün santral sistemlerine uyumlu santral seslendirme hizmetimizle, en fazla tercih edilen ajanslardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Santral seslerini genellikle 24 saat içinde teslim ediyoruz. Mümkün olan en net ve kaliteli sesi sağlamak için üstün gayret sarf ediyoruz. Umarız hizmetimizden memnun kalacaksınız. Seslendirme çalışmalarımızın tamamında beğenmenizin garantisini veriyoruz.